Sütçü İmam Cad. Ahmet Mert Sok. No:8 D:2,3,4, 34000 Ümraniye/Santral/İstanbul

HAKKIMIZDA

Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Vizyon Ağız ve Diş Poliklinikleri İstanbul’da birinci şubesini 2010’da Beyoğlu’nda, ikinci şubesi ise Anadolu yakasında Ümraniye’de hizmete açılmıştır.

Vizyon Ağız ve Diş Poliklinği’nde implant ve estetik tedavi prosedürlerini en kaliteli malzemeler ve yeni ileri teknolojik ekipmanlar ile uygulamaktadır.

Klinik çalışanlarımızın tamamı kusursuzluğu yakalamak adına belli periodlarla diş tedavi eğitimlerini almaktadır. Hekimlerimiz güncel mesleki konuları, estetik diş hekimliği ve implant cerrahisi konularını yurt içinde ve yurt dışında kongre, sempozyum, seminerler ve özel akademik çalışmalarla sürekli hale getirmişlerdir. Bu husus hastalarımıza üst düzey fayda sağlamaktadır.

25 yıllık deneyimizle kliniğimizde uygulanan implant sayısı 10.000’lerle ifade edilebilecek düzeydedir. İmplantta %98 gibi yüksek bir başarı oranı yakalamış olup hasta memnuniyeti üst düzeydedir.

Alanında uzman diş hekimlerimiz ve asistan personellerimiz kliniğimizin çalışanlarıdır. Tüm çalışanlarımız sürekli hizmet içi eğitimler ile (hijyen ve teknik bilgilerle) beslenerek hizmet kalitesi devamlılığı sağlanmaktadır.

Kliniklerimiz merkezi bir konumda olup otoparkları mevcuttur.

Uzman Kadro

Uzman kadro ile geniş yelpazede hizmet.

Vizyon Diş'te alanında uzman ve deneyimli hekimler; oral diagnoz, radyoloji, ağız hastalıkları, periodontoloji, diş cerrahisi, pedodonti, kanal tedavisi, protez tedavisi, estetik diş hekimliğinden ortodonti tedavisi, implant, lazer ile tedavi ve diş beyazlatma işlemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Kliniğimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.

PLANLI TEDAVİ

İlk kayıt hastalarımızın muayeneleri ücretsiz yapılmaktadır. Muayenede Panaromik Film kliniğimiz bünyesinde olup gerektiğinde Tomografi de kliniğimizde çekilmektedir. Teşhis tedavi planlamasından sonra hastalarımıza avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme bilgileri verilir. Kabul gördüğü andan itibaren tedavi başlar. Çalışma takvimi %90 geçerli olacak şekilde hastaya taktim edilir. Hasta yapılacak işlerden dolayı önünü görebilmekte ve kendini planlayabilmektedir.

En büyük amacımız tedavisi biten hastamızın güler yüzlü bir şekilde uğurlamaktır.

Misyonumuz

Vizyon Diş olarak, ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında son teknolojik imkanları kullanarak hastalarımıza sunabilmektir.

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinde güncel bilgileri esas alarak ülkemizde ve uluslararası sahada önde gelen sağlık kuruluşu olmaktır.

Hastalarımıza uluslararası standartlarda, en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek her zaman birinci hedefimiz ve hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğunu görmek gurur kaynağımız olmaktadır.

Tam Donanımlı Klinik

Tam Teçhizatlı Klinikte Muayene Sıcaklığı

Vizyon Diş, 'ağız ve diş sağlığı' alanında gelişmiş tam donanımlı bir merkezdir.

Vizyon Diş'te en iyi sağlık hizmeti; üstün bilgi birikimi, deneyimli personel, kaliteli malzeme ve ekipman ile 'sterilizasyon ve dezenfeksiyon' mevzuatlarına uygun bir ortamda halkımızla buluşmaktadır.

Her Hastaya Kaliteli Zaman

Vizyon Diş'te her hastaya kaliteli zaman ayrılarak, multi disipliner bir yaklaşımla sonuç odaklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ağız - diş sağlığı alanındaki her türlü yenilik ve gelişmelerden hastalarımızı faydalandırmak için uluslararası tüm uygulamalar takip edilmekte, ayrıca toplumumuzda ağız - diş sağlığı bilincinin oluşturulmasına yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Kliniğimizden Görüntüler