Sütçü İmam Cad. Ahmet Mert Sok. No:8 D:2,3,4, 34000 Ümraniye/Santral/İstanbul

SAĞLIK TURİZMİ

Global Sağlık Hizmeti Anlayışı ile Tüm Dünya Vatandaşlarına, Uluslararası Kalite Standartlarında Diş Tedavi Hizmetlerini Bir arada Kısa Sürede Tatil Ortamında, Türkiye’de sunuyor.

ÜCRETSİZ UZAKTAN MUAYENE İLE ÖN TANI VE TEDAVİ PLANLAMANIZ HAKKINDA BİLGİ VERİLİYOR

Kliniğimize gelmeden önce göndermiş olduğunuz röntgen filminizi uzman hekimlerimize inceletiyoruz. Sizlere tedavi planı, tedavi süresi ve ücretler hakkında ön bilgi veriliyor. Randevu tarihinizi sizinle koordineli uygun tarih için organize ediyor ve hekimlerinizi belirliyoruz. Her türlü danışmanlık hizmetlerinizi sağlıyoruz.

ONLİNE İLETİŞİME NASIL GEÇEBİLİRİM?

Web Sitemizde bulunan e-mail adresinden veya Whatsapp hattımızdan bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapılarak, sizlerin taleplerine doğrultusunda tedavi seçenekleri, tedavi süresi ve tedavi maliyetini konularında sizlere hizmet verilecektir..

YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZIN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM SUNUYORUZ.

Randevu: Randevu verilme aşaması, hastamızın geliş ve dönüş tarihleri göz önünde bulundurularak, randevularınız verilmektedir. En kısa sürede yapılabilecek en Fazla tedaviyi verebilmek için organize oluyoruz.

Ücretsiz Ulaşım / Transfer: Hastalarımızı havalimanından karşılıyor, tedavisi bitiminde de havalimanından uğurluyoruz.

Ücretsiz Hotel Rezervasyonu: Hotel rezervasyonunuzu kliniğimize yakın olan anlaşmalı hotellerden sizler adınıza gerçekleştiriyoruz.